ĎALŠIE SLUŽBY

CENTRÁLNE VYSÁVANIE

Hoci väčšina ľudí nepovažuje vysávanie za práve najzábavnejšiu činnosť, stále existuje spôsob, ako si túto povinnú aktivitu uľahčiť. Systém centrálneho vysávania je vstavaný systém, ktorého centrálna jednotka, teda vysávač, je umiestnená mimo obytných priestorov, napríklad v garáži, kotolni, technickej miestnosti, pivnici a pod.

Na centrálnu jednotku je napojené potrubie, ktoré prechádza interiérovými stenami budovy. Sacie otvory, ktoré sa podobajú elektrickým vývodom, sa pripájajú k stenám v domácnosti, čo umožňuje používateľovi ľahko pripojiť a odpojiť hadicu a pohybovať sa z miestnosti do miestnosti, či po schodoch bez toho, aby sa musel trápiť s nosením a premiestňovaním ťažkého vysávača.

Centrálne vysávače sú navrhnuté tak, aby sa spustili ihneď po napojení hadice do sacieho otvoru, takže jeho používateľ nemusí manuálne zapínať centrálnu jednotku zakaždým, keď potrebuje povysávať. Súčasne sú výkonnejšie ako tie tradičné prenosné, vytvárajú menej hluku a redukujú recirkuláciu prachu, špiny a iného odpadu vo vzduchu v obytných priestoroch. Tieto nečistoty sú potrubím odvádzané do zbernej nádoby centrálnej jednotky, ktorú stačí vyprázdňovať 3-4 krát do roka.

Keďže nedochádza k víreniu nečistôt vo vzduchu ako pri tradičných vysávačoch, systém odvádzania nečistôt centrálnych vysávačov tak ponúka i zdravotné benefity, ktoré ocenia nielen alergici, či astmatici.

Obhliadku Vašich priestorov, návrh i cenovú ponuku Vám zabezpečíme bezplatne. Do obytných i komerčných budov inštalujeme vysokokvalitné centrálne vysávače Beam Electrolux.

ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY (ALARMY)

Na trhu je v súčasnosti k dispozícií niekoľko typov bezpečnostných systémov, ktoré sú zamerané na ochranu pred určitými druhmi nebezpečenstva. Pri výbere treba dbať na viacero faktorov, napríklad účel bezpečnostného systému, ale aj požiadavky a usporiadanie objektu, ktorý chcete chrániť. Ochrana majetku, budov, ale predovšetkým ľudských životov je však primárnym účelom každého bezpečnostného systému.

Keďže orientovať medzi všetkými typmi bezpečnostných systémov, ktoré sú dnes dostupné, a ich funkciami môže byť zložité, odporúča sa nechať si poradiť odborníkmi, aby alarm spoľahlivo spĺňal vaše požiadavky a potreby. Naši odborníci zrealizujú obhliadku Vašich priestorov, navrhnú optimálne riešenie a vypracujú cenovú ponuku, a to bezplatne.

Naším partnerom pre spoľahlivé zabezpečovacie systémy je spoločnosť JABLOTRON.