VZDUCHOTECHNIKA

Prirodzená ventilácia bola v minulosti najtradičnejšou metódou, ktorá umožňovala čerstvému vonkajšiemu vzduchu nahradiť vzduch v interiéri. V skutočnosti to však nie je práve najlepší spôsob vetrania, najmä v domácnostiach, ktoré sú vzduchotesne zabezpečené z dôvodu energetickej účinnosti.

Prirodzená ventilácia nastane, keď dochádza k nekontrolovanému pohybu vzduchu alebo jeho prenikaniu cez praskliny a malé otvory v domácnosti. Otváranie okien a dverí tiež zaisťuje prirodzené vetranie, avšak vzhľadom na systémy ústredného kúrenia a chladenia väčšina ľudí neotvára okná a dvere často. V konečnom dôsledku je však prirodzená ventilácia v interiéroch nepredvídateľná a nekontrolovateľná, takže sa nemôžete spoľahnúť na to, že Vaša domácnosť či iný priestor bude rovnomerne vyvetraný. Rovnako neprispieva k efektívnej úspore energie počas vykurovacej sezóny, a môžete tak zbytočne preplácať na účtoch za kúrenie.

Realizujeme riešenia v oblasti vzduchotechniky podľa požiadaviek klienta na mieru v súlade so špecifickými potrebami konkrétneho projektu. Ku každej realizácii pristupujeme zodpovedne a s osobným prístupom v prípade každej jednej zákazky.

Zaoberáme sa vzduchotechnickými inštaláciami na vetranie kuchýň, sociálnych zariadení, bytov, domov, či odvetrávanie veľkých priemyselných hál. Navrhneme optimálny typ zariadenia pre Vaše individuálne interiérové potreby, zabezpečíme dodávku i samotnú montáž. Súčasťou našich služieb je i záručný a pozáručný servis. Navyše, obhliadku, návrh i cenovú ponuku vykonáme bezplatne.

Spolupracujeme s výrobcami ATREA, VTS, CIC, LENOX, FLAIR, Multivac, Elektrodesign, Systemair, Remak a mnohými ďalšími.